বাইদেউৰ টিউচন মাষ্টৰ Asomiya Jouna Galpa


মোৰ নাম নমিতা ৷ মই বিবাহিতা ৷ মোৰ বয়স ৩২ বছৰ ৷ বেলতলাত থাকো ৷ মই যৌন কাহিনী পঢ়ি খুব ভাল পাও ৷ আগতে কিতাপত পঢ়িছিলো আজিকালি ইন্টাৰনেটত পঢ়ো ৷ লিখিও ভাল পাও ৷ অর্থাৎ নিজৰ বা নিজে দেখা কথাবোৰ শ্বেয়াৰ কৰি ভাল পাও ৷ মোৰ মনত আছে স্কুলত পঢ়ি থাকোতে লগৰকেইজনীৰ লগত হোৱা আমাৰ গোপন আদ্দাত মই আগদিনা দেখা মা আৰু পাপাৰ ৰাতিৰ কথাবোৰ ভাঙিপাতি সিহতক কও আৰু সিহতে শুনি শুনি নিজৰ উৰুসন্ধিত হাতেৰে চেপা মাৰি থাকে ৷ কেতিয়াবা কোনোবাই আৰু নোৱাৰিছো বুলি বাথৰুমত সোমাইগৈ ৷ কাহিনীবোৰ কৈ মইও সমানে আপ্লুত হও ৷ কুমলীয়া যোনিখনত এক অদ্ভুত কুটকুটনী অনুভৱ কৰো ৷ যিনহওক এতিয়া মাজে মাজে ফেচবুকত গূপ্তনামেৰে মোৰ দুই এটা কাহিনী লিখিছো ৷ কিন্তু বেয়া লাগে যেতিয়া সেই কাহিনীটো বেলেগত আনৰ নামত দেখো ৷ চোৰ কৰাটো মহাপাপ ৷ এতিয়া ইয়াতে লিখিব লৈছো I কোনেও যেন চোৰ নকৰে ৷
আজিৰ কাহিনীটো মোৰ সৰুকালৰে ৷ কেনেকৈ মই ইনচেষ্ট হলো অর্থাৎ মই নিজৰ ঘৰৰ মানূহৰ লগতো যৌনতাড়না কেতিয়াৰ পৰা ফীল কৰিব ললো তাৰ কাহিনী ৷
বাইদেউৰ টিউচন মাস্টৰে তাইৰ লগত গোপন সম্পর্ক কৰিছিল ৷ মায়ে গম পায়ো একো কোৱা নাছিল কাৰণ সি বাইদেউক বিয়া কৰাম বুলি কৈছিল ৷ পাপা নাথাকিলে সি আমাৰ ঘৰত ৰাতিও থাকে ৷ মায়ে কিয় একো নকৈছিল পিছতহে বুজিছিলো ৷ তাক আমি মুনদা বুলি মাতিছিলো ৷ বাইদেউ স্কুলৰ পৰা অহাৰ পিছত মুনদা আহে ৷ মা আৰু মই শুব যাও আৰু তাইক মুনদাই টিউছন কৰে ৷ গধুলিহে যাইগে মুনদা ৷ এদিন দুপৰীয়া শুই থাকোতে বৰ গৰম লগাত মই সাৰ পালো ৷ মা মোৰ কাষত নাই ৷ মই পানী খাব উঠি আহিলো ৷ আহি পাকঘৰত সোমাব খুজি মাক দেখি ৰৈ গলো ৷ খিৰিকিৰ পর্দাত মায়ে লুকাই লুকাই দ্ৰয়িংৰূমত চাই আছিল ৷ ভাবিলো মুনদাই বাক ঠিকমতে পঢ়াইছে নে নাই তাকে চাইছে চাগৈ ৷ কিন্তু মাৰ কাপোৰ দেখি মই আচৰিত হলো ৷ গাত অকল ব্লাউজটো আৰু ককালত মাত্ৰ পেটিকোটতো তাকো উজাই আনি কৰঙনত চেপা মাৰা ৷ এখন হাতেৰে পর্দাখন ধৰি আছে আৰু আনখন হাতেৰে উৰুৰ মাজত ঘহি আছে ৷ মইও দর্জাৰ ফাকেদি দ্ৰয়িং ৰূমত ভুমুকি মাৰিলো ৷ ভিতৰৰ দৃশ্য দেখি মোৰ গাটো গৰম হৈ গল ৷ বা আৰু মুনদা বিছনাত শুই আছে ৷ মুনদাৰ পেন্টৰ চেনদাল খোলা আৰু তাৰপৰা লিংগটো ওলাই বা ৰ দাঙি থোৱা ফ্ৰকৰ মাজেৰে বাৰ চুচুখনত ওলাই আছে আৰু সোমাই আছে ৷ মুনদাই ঘচঘচকৈ বাৰ ফুটাটোত বাৰে বাৰে ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছে ৷ এখন হাতেদি বাৰ সৰু পিহাএটাত মুঠি মাৰি টিপি আছে ৷ এইবোৰ দেখি চাগৈ মায়ে থাকিব নোৱাৰি নিজৰ চুচুখন লাৰি আছে ৷ এবাৰ মুনদাই লিংগটো বাৰ ফুটাটোৰ পৰা ওলাই আনি ওপৰলৈ গৈ বাৰ মুখত সেইদাল সোমাই দিলে ৷ বাই আগটো মুখত সোমাই ললে ৷ তেতিয়া বাৰ যৌনাংগখন মেল খাই আছিল ৷ চুটি চুটি কলা নোম আছিল ৷ মাজৰ ফুটাতো গুলপিয়া তাত এসোপা বগা বগা বিজল ৷ মুনদা আকৌ তললৈ আহি ফুটাটোত হেচা মাৰি বাৰ থুৰে তেলতেলিয়া লিংগটো সোমাই দিলে ৷ 
এইবাৰ বায়েও ককালখন দাঙি দিলে ৷ মায়ে গম পাই বুলি মই মনে মনে তাৰ পৰা গুছি আহিলো ৷মই আহি বিছনাত শুই থাকিলো ৷ অলপ পিছত মা আহি মোক চালে শুইছোনে নাই ৷ এবাৰ মাতিলেও মোক মই নামাতিলো ৷ শুই আছো বুলি ভাবিলে ৷ মায়ে দর্জাখনৰ হুকটো মাৰি দি চাদৰখন পাৰি মজিয়াতে গাৰু এটা লৈ শুলে ৷ কিন্তু টোপনি নাহিল ৷ ইফাল সিফাল কৰি আৰু এবাৰ মোক মাতিলে ৷ মই চুপচাপ পৰি থাকিলো ৷ চকুটো মুজাৰ দৰে কৰি মাক চাই থাকিলো ৷ মা কিবা অস্থিৰ হৈ পৰিছিল ৷ পেটিকোটৰ ওপৰতে নিজৰ চুচুখন মোহাৰি থাকিল ৷ ঘামতে মাৰ ব্লাউজটো তিতি গৈছিল ৷ কাষলতি তলটো জেবজেবিয়া হৈ পৰিছিল ৷ পেটিকোটতো লাহে লাহে দাঙি উৰুলৈ ওলাই ললে ৷ ভৰিদুখন কোচাই লোৱাত বগা তপিনাখনৰ আধা ওলাই পৰিল ৷ এইবাৰ মায়ে পেটিকোতটো পুৰা দাঙি পেটত থলে আৰু যৌনাংগৰ নোমবোৰ টানি টানি মোহাৰি দিব ধৰিলে ৷ আঙুলি দুটা মুখলৈ আনি তাত থু লগাই লৈ সেইদুটা যৌনাংগৰ ফুটাটোত ভৰাই দিলে ৷ আৰু তলওপৰ কৰিব ধৰিলে ৷ এবাৰ আঙুলিদুটা ওলাই চাই কিমান সোমাইছে আকৌ ভৰাই দিয়ে ৷ আঙুলিত বগা বগা বিজল ৷ মা উঠি বহি ললে আৰু অলপ হাউলি চাব ধৰিলে আঙুলি কিমান সোমাইছে ৷ এখন হাতেদি মজিয়াত ভৰ দি আনখন হাত যৌনাংগত খৰখৰকৈ চলাই গল ৷ মাৰ যৌনাংগৰ নোমবোৰ বাইদেউতকৈ দীঘল আৰু ঘন ৷ আৰু নোমবোৰ বেছি ঠাই যুৰি আছে ৷ প্ৰায় কতিৰফুটালৈ আছিল ৷ অলপ কেকোৰা কেকুৰি ৷ ভৰিদুখন আৰু অলপ বহলাই লৈ ঘনকৈ আঙুলিদুটা ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰাত ফুটাটোও দেখা পালো ৷ বা ৰ তুলনাত মাৰ ফুটাটো দাঙৰ আৰু যৌনাংগৰ দুফালে পাখিহেন দুটুকুৰা মাংস ওলোৱা ৷আঙুলি ওলোৱা সোমোৱাত সেই দুটাও লৰি থাকে ৷ মাজে মাজে পক পক পক পক শব্দ হয় ৷ ১০ মিনিটমান ওলোৱা সোমোৱা কৰি মা ঘামিজামি ৰৈ গল ৷ পেটিকোটতো তললৈ নমাই উৰুৰ মাজত দুভৰিৰে খামুচি শুই দিলে ৷ মোৰ ফালে পিছদি শোৱাত মস্ত তপিনাদুখন দেখা পালো ৷ পেটিকোতৰ পিছফালটো ৰসে ভিজাই পেলাইছিল ৷ চাদৰখনো সেই ৰসত ভিজিছিল ৷
 
মুনদাই আমাক বহুত সহায় কৰি দিছিল ৷ পাপা নথকাত বজাৰ কৰা আদি মুনদাই কৰি দিছিল ৷ বা ৰ টিউচনৰ পইচাও নলয় ৷ মোকো শিকাই দিয়ে ৷ বাৰ লগত মুনদাক বহুদিন অসংযত অবস্থাত দেখা পাইছিলো ৷ তেতিয়া সি মোক ভিদিওগেম আনি দিম বুলি কয় ৷ এবাৰ বা পাপাৰ তাত যাওতে সি দুপৰীয়া অাহিল ৷মায়ে তাক ভাত খাই যাব কলে ৷ ভাত খাই থাকোতে বৰষুণ দিয়াত মায়ে কলে যে আবেলি একেলগে ৰাহুলক টিউচন কৰি যাবা ৷ মুনদাক দ্ৰয়িং ৰূমত শুৱ দি মা আৰু মই মাৰ ৰূমত শুলো ৷ ঢেৰেকনিৰ শব্দত মই সাৰ পাই দেখিলো মা নাই ৷ বাহিৰত দবাপিটা বৰষুণ ৷ মোৰ সন্দেহ হোৱাত ওলাই আহি সব ৰূমতে বিচাৰিলো ৷ দেখিলো বাৰ ৰূমত আছে দুয়ো ৷ উলংগ হৈ দুয়ো সাবতা সাবতি কৰি শুই আছে ৷ মাতকৈ সৰু মুনদাৰ লগত এনেকে শুৱাত মই আচৰিত হলো ৷ মুনদাই এখন ভৰি মাৰ তপিনাত উঠাই দি পিঠিখন পিহি আছিল ৷ মাও মুনদাৰ দুভৰিৰ মাজেদি নিজৰ আঠুটো সোমাই তাৰ গুটিদুটাত হেচি আছিল ৷ মাৰ মেখেলা পেটিকোত পেন্টি ব্লাউজ তলত পৰি আছে ৷ মানে এবাৰ কামটো হল চাগৈ ৷ অলপ সময় দুয়ো তেনেকে পৰি ৰল তাৰ পিছত মুনদাই মাৰ স্তন এটা মুখত লৈ চুহিব ধৰিলে ৷ মায়ে খুব আগ্ৰহেৰে তাৰ মুখত গুজি দি থাকিল ৷ আৰু এখন হাত তলফালে নি মুনদাৰ পোকৰখনত পিহি দি এবাৰ পিছফালেদি গুটিদূটা মুঠিমাৰি ধৰিলে ৷ মুনদাই ভৰিখন অলপ মেলি সহায় কৰি দিলে ৷ মায়ে তাৰ গোটেই লিংগটো গুটিৰ লগত কচালি দিব ধৰিলে ৷ সেইটো লাহে লাহে দাং খাব ধৰিলে ৷ তাৰ মুখৰ পৰা স্তনটো এৰুৱাই মা বিছনাতে উঠি বহিল আৰু অলপ পিছফালে গৈ মুনদাৰ লিংগটো মুখত ভৰাই ললে ৷ মাৰ তপিনাখন তেতিয়া মূনদাৰ মূখৰ ফালে ৷ মুনদাৰ মুখৰ আগত প্ৰকান্ড তপিনাখন ওলাই পৰাত সি ৰব নোৱাৰিলে ৷ এটা আঙুলি মাৰ পোকৰৰ ফুটাত ভৰাই অগাপিছা কৰিব ধৰিলে ৷ বুছখনৰ পৰা অলপ আগতে সি ভৰোৱা ফেদাবোৰ লাহে লাহে ওলাই আহিছিল ৷ সেইবোৰ আঙুলিত লগাই দুটা আঙুলি পোকৰত ভৰাই ঘনঘনকৈ ওলোৱা সোমোৱা কৰিত মাও পুৰা উত্তেজিত হৈ পৰিল ৷ গুটিদুটা মুখত পুৰা ভৰাই চুহি থাকিল ৷ মুনদা আৰু ৰব নোৱাৰা হৈ মাৰ মুখৰ পৰা বাৰিদাল ওলাই লৈ মাক চিটকৈ শুৱাই লৈ মাৰ বুছত গোটেইদাল ভৰাই দিলে ৷ মায়েও ভৰিদুখন কোচাই মেলি দিলে ৷ গুৰিলৈ সোমাই গল তাৰ প্ৰকান্ড বাৰি দাল ৷ কিছুসময় তেনেকৈ মাৰি এইবাৰ মাৰ ভৰি এখন কান্ধত তুলি ললে ৷ আৰু ৰসে চপচপীয়া বাৰিদাল বুছৰ পৰা ওলাই লৈ মাৰ কতিৰ ফুটাটোত হেচি ধৰি লাহে লাহে সোমাই দিলে ৷ টাইত পাইছিল চাগৈ কাৰণ খুব লাহে লাহে লিংগ চলাইছিল ৷ মায়েও ওঠ কামুৰি নিজৰ পিহাএটা খামুচি তাৰ ঠাপ পোকৰত খাই আছিল ৷ লাহে লাহে ঠাপবোৰ ঘন হব ধৰিছিল ৷ মাৰ ভৰিখন সি কান্ধত উঠাই লৈছিল বাবে উৰুটো মাৰ পেটত হেচা খাই আছিল ৷ মা শকত বাবে ভৰিখন সর্ম্পুর্ন মেল খোৱা নাছিল ৷ ফলত যৌনাংগখন ওখ হৈ ফুলি আছিল ৷ মুনদাই মাৰ বুছখন টিপি টিপি কতি মাৰি থাকিল ৷ ঘনঘনকৈ ঠাপমাৰি সি মাৰ কতিতে পানী পেলালে আৰু মাৰ ওপৰত উঠি শুই থাকিল ৷  মাই পেন্তিটো উঠাই সেইবোৰ মচি ললে ৷ মা ৰূমৰ বাহিৰট ওলাই আহিব ধৰাত মই দৌৰ মাৰি বিছনাত পৰিলো ৷ মাই মেখেলাখন বুকুত গাঠি মাৰি মোৰ ৰূমত আহি মোক ওচৰৰ পৰা চাই গল ৷ মইও পিছে পিছে গলো ৷ মা বাথৰূম গৈ দর্জা নামাৰাকে মেখেলা দাঙি পেচাব কৰিলে ৷ পেচাব কৰোতে কতিৰ ফুটাটোৰে মুনদাৰ ৰসবোৰ গৰগৰকৈ ওলাই পৰিছিল ৷ তাৰ পিচত আৰু দুবাৰ সিহতে চুদিলে ৷ সন্ধিয়াহে মুনদা গলগৈ ৷
কেনে পালে পঢ়ি জনাব ৷ ধন্যবাদ ৷