ভাড়াতিয়া আংকলৰ লগত দৈহিক সুখ


মোৰ নাম পূজা, ক্লাছ ১১ত পঢ়ি আছোঁ মই। আমাৰ ঘৰ গুৱাহাটীৰ উজান বজাৰত, ঘৰত মা-পাপা আৰু মইহে, আমাৰ গাওঁৰ ঘৰত হে আছে পাপাহতৰ ককাইভাই বেছিভাগ । মা-পাপা দুইজনেই চাকৰিয়াল সেইকাৰণে ডাঙৰ ঘৰখন খালি হৈ থাকে বাবে এটা পার্ট ভাড়াত দিছে আজি ছমাহ মানৰ পৰা। ভাড়াত দিব কাৰণেও বহুত প্ৰবলেম কাৰণ বিশ্বাসী পৰিয়াল এটা হলে ভাল কাৰণ ঘৰটো বেছি সময় খালিয়ে থাকে, আৰু  মাহঁতে বিয়া নপতা লৰা-ছোৱালীক ভাড়াত নিদিয়ে। এনেকৈয়ে এদিন এটা সৰু পৰিয়াল ঘৰ ভাড়াত বিচাৰি আহিল। পাপাহতৰো পৰিয়ালটো পছন্দ হল, লখিমপুৰৰ পৰিয়াল..আংকল-আণ্টি আৰু ক্লাছ ২ মানৰ লৰা এটা। আংকল প্ৰাইভেট কোম্পেনী এটাত কৰে আৰু আণ্টি প্ৰাইভেট স্কুলত চাকৰি কৰে। আংকল ৪০ বছৰ মান আৰু আণ্টিৰ ৩০ বছৰ মানেই হব চাগে। এতিয়া অলপ ঘৰখনত ভাল লাগিবলৈ ধৰিলে নহলে ডাঙৰ ঘৰ খনত মই কলেজ নাথাকিলে দিনত প্ৰায় অকলেই থাকিব লাগে। এতিয়া অন্তত পোৱালীটো আৰু আণ্টি স্কুলৰ পৰা অহাৰ পাছত তেওঁলোকৰ ৰূমত যাওঁ। লাহে লাহে পৰিয়ালটো আমাৰ ঘৰখনৰ লগত ঘনিষ্ঠ হৈ পৰিল।
      এদিনৰ কথা মা-পাপা অফিচ যোৱা পাছত মই আণ্টিহতৰ ঘৰৰ দৰ্জা খোল খাই থকা দেখি মই “আণ্টি আণ্টি..বুলি মাতি ভিতৰলৈ সোমাই গলোঁ। কাকো নেদেখি বেদৰুম পালোগৈ, দেখিলো অকল আংকল হে আছে। মোক দেখি আংকলে কলে “অ আহা..” অলপ সময় বহি কথা পাতিলো তেওঁ লগত। আণ্টিহত স্কুল গল তেওঁহে অকল ঘৰত আছিল মানে। আংকলক আজিহে ওচৰ পৰা ভালকৈ কথা পাতিছো অকলে, তেওঁ দেখিবলৈ বিৰাট হেণ্ডছম, গাত কোনো অতিৰিক্ত চৰ্বি নাই, বহল বুকু খনত সামান্য কোলা নোম খিনিয়ে তেওঁক বহুত চেক্সি লাগিছে। মই অহাৰ আগতে তেওঁ গা ধুই ওলাইছিল হে চাগে কাৰণ তেওঁ খালি গাৰেই আছিল আৰু মূৰটো তিতি আছিল। “হব মই যাওঁ গধূলি আহিম বুলি কৈ ওলাই গলোঁ। তেওঁ ঠিক আছে আণ্টি আহিলে আহিবা বুলি কলে। আৰু এদিন তেনেকৈ দুপৰীয়া সময়ত তেওঁলোকৰ দৰ্জা খুলি থকা দেখি সোমাই গলোঁ, ঘৰৰ নিচিনাকৈ অহা যোৱা কৰোঁ কাৰণে মই কাকো নমতা কৈয়ে সোমাই গলোঁ। বেদৰুমটো ওচৰ পাইহে মই কিবা শব্দ শুনিবলৈ পালোঁ, বেদৰুমৰ দৰ্জাখন অলপ খোল খাই আছিল মই খুলিব গৈয়ো ৰৈ গলোঁ। দৰ্জা ফাঁকটোৰে ভিতৰলৈ চাই মই ঘামি গলোঁ, বিচনা খনত আণ্টিক পেলাই লৈ আংকলে ওপৰত শুই চুদি আছে। লৰাটো স্কুলত গল কাৰণে দুইটা অকলে পাই খুব কৰি আছে, কবই নোৱাৰে যে ঘৰৰ দৰ্জা খোল খাই আছে,,হমমফ হমম..উফফ আহহ কৰি জোৰে জোৰে সিহঁতৰ চুদন চলি থাকিল। মই পৰ্ণ ভিডিও বিলাক হে চাই থাকোঁ এনেকৈ লাইভ আগতে কাকো দেখা নাই আৰু নিজেও কৰি পোৱা নাই। বেলেগ এটা শিহৰণ মোৰ গাত অনুভৱ কৰিলো,,হাফ পেন্টটো তলত পেনটিটো অলপ অলপ তিতি যোৱা যেন লাগিল কব নোৱাৰাকৈ,, মই লৰা-লৰিকৈ ঘৰলৈ গুচি আহিলোঁ। পেনটিটো ফাঁক কৰি যোনিখন চালোঁ মিহি মিহি পানী বিৰিঙি আছে, এই আংকলৰ কাৰণেই সব হৈছে কিবা এটা কৰিব লাগিব মই ভাবিলোঁ। আধাঘন্টা মান পাছত বাহিৰলৈ ওলাই আণ্টিক দেখিলোঁ তেওঁ কৰবাত যাবলৈ লৈছে। “অ তুমি আছাঁ ঘৰতে” মোক দেখি কলে তেওঁ,,মই “অ আছোঁ, আপোনাৰ আজি স্কুল যোৱা দেৰি নি,,সুধিলোঁ.. তেওঁ “অ অলপ কাম আছিল দেৰিকৈ ওলাইছোঁ,,এতিয়া যাওঁ দেই গধূলি আহিবা বুলি কৈ তেওঁ ওলাই গল। মনতে ভাবিলো এনে কাম আছিল তাইৰ চুদন খাবলৈকে দেৰিকৈ ওলাইছে। মোৰ এতিয়াও যোনিখনত পিৰ-পিৰণি এটা উঠি আছিল। মোৰ মনত এটা দুষ্ট বুদ্ধি খেলালে,,ঘৰখনত এতিয়া আংকল আৰু মইহে, ময়ে দেখোঁন তেওঁক অকণমান চুদাই লব পাৰো,,ভাবিয়ে মনটো কিবা কিবি ভাল লাগি গল। মই অলপ সময় কিবা এটা ভাবি ভিতৰত গৈ টাৱেল এখন লৈ আংকলহতৰ ৰূমলৈ গলোঁ।
         তেওঁলোকৰ ৰূমটো এতিয়াও যেন কিবা চেক্সি চেক্সি গোন্ধ এটা আছিল। আংকলক কলো “বাৰ্থৰুমটো ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰোঁনে আমাৰ তাত পানী অহা নাই”। “অ কৰা আকৌ..তেওঁ কলে। মই অলপ সময় গা ধুলো..কি কৰিম তাকেই চিন্তা কৰি থাকিলোঁ। এটা কাম কৰোঁ মই পিন্ধি অহা পেনটিটোকে ইয়াত থৈ যাওঁ চাওঁচোন আংকল মোৰ প্ৰতি ইন্টাৰৰেষ্ট আছে নাই তেতিয়া গম পাম। সেইটোকে কৰিলোঁ, টাৱেলখনে চুলি কোচা মোহাৰি মই ওলাই আহিলোঁ, অহাৰ আগতে মুখতে দেখাকৈ মোৰ পিন্ধি থকা পেনটিটো থৈ আহিলোঁ। ঠিক পাঁচ মিনিট মান পাছত মই আকৌ তেওঁ ৰুমত গলোঁ, এইবাৰ মনে মনে। বেদৰুমটো দৰ্জা খোলাই আছিল আংকল নাছিল, তেওঁ নিশ্চয় বাথৰূমত। মই লাহেকৈ মনে মনে বাথৰূমৰ দৰ্জা ফাঁকেৰে জুপি চালোঁ.. আঃহ মজা লাগিল দেখি,,আংকলে মোৰ পেনটিটো নাকৰ ওচৰত লৈ গুন্ধি গুন্ধি বাৰিডাল উলিয়াই হাত মাৰি আছিল। মোৰ মনটো ভাল লাগি গল যিটো ভাবিছিলোঁ সেইটোৱে হোৱা কাৰণে, ওঁঠত মিচিকিয়া হাঁহি এটা ওলাই গল মোৰ। তেওঁ যথেষ্ট ডাঙৰ বাৰিডাল হাতৰ মুঠিত লৈ জোৰে জোৰে হাত মাৰি থাকিল, মোৰ যোনি ৰস লগা পেনটিটো তেওঁ চকু মুদি শুঙি আছে। মই আৰু একমিনিত মান ৰৈ ললোঁ আৰু ঘপককৈ দৰ্জাখন খুলি দিলো, তেওঁ উচপ খাই উঠিল। মইও উচপ খোৱা নিচিনা কৰি দেখুৱালো, তেওঁ সম্পূৰ্ণ নগ্ন তেতিয়া মোৰ আগত। মই তেওঁৰ সমস্ত শৰীৰটো চাই ললোঁ হেঁপাহ পলুৱাই, তেওঁ বুজি পালে মই পেনটিটো নিবলৈ আহিছোঁ বুলি আৰু লাহেকৈ মোৰ ফালে সেইটো আগবঢ়াই দিলে কলে “আণ্টিৰ আগত নকবা এইবোৰ, তোমাৰ পেনটিটো দেখি ৰব নোৱাৰিলোঁ..বহুত চেক্সি..। মই কলো “নকওঁ বাৰু কাৰো আগত কিন্তু আপুনি পেনটিটো লৈয়ে ইমান এক্সাইটেড যেতিয়া আচল মানুহজনী পালে কি কৰিব ভাবিছোঁ। আপোনাক এনেকৈ দেখি মোৰো বহুত কিবা কিবি লাগি গৈছে আংকল..প্লিজ কিবা এটা কৰক” এইবুলি কৈ মই তেওঁ ওচৰ চাপি গলোঁ। তেওঁ চেক্স কমি আহিছিল ভয় আৰু লাজত, বাৰিডাল ঢিলা হৈ তলৰফালে ওলমি গল। তেওঁ মোক কৈ উঠিল “কোনোবাই দেখিব পূজা যোৱাগৈ তুমি..” মই এইটো চান্স হেৰুৱাব নোৱাৰো আজি মই কলো “আপুনি আৰু মইহে আছোঁ আৰুটো কোনোনাই গধুলিলৈকে, কোনেও নেদেখে” এনেকৈ কৈ মই তেওঁক গবা মাৰি ধৰিলো। তেওঁক আৰু ঠাণ্ডা হব দিব নোৱাৰি যিমান পাৰি জোৰে ধৰি মোৰ এটা ভৰি দাঙি তেওঁ বাৰীডালত মোৰ যোনিখন ঘঁহাব চেষ্টা কৰিলোঁ। তেওঁ মোক দুহাতেৰে সাৱটি ধৰিলে লাহেকৈ, প্ৰথম স্পৰ্শ মতা মানুহৰ..গাটো শিৰহিৰাই গল মোৰ আমেজত। তেওঁ ওঁঠ দুটা চুপি দিলে, মইও চকু মুদি সম্পূৰ্ণ চাপোৰ্ট কৰি গলোঁ। উফফ: তেওঁ গাৰ পৰা ওলোৱা পুৰুষ সুলভ গোন্ধটোৱে মোক পাগল কৰি পেলালে। তেনেকৈয়ে ৫ মিনিট মান কিছ কৰি গা গুন্ধি গা ঘঁহাই থাকিলোঁ আমি। মই তেওঁ বাৰিডাল হাতেৰে মুঠি মাৰি ধৰিলোঁ, লাহে লাহে গৰম আৰু ডাঙৰ হৈ আহিল সেইডাল। আংকলে মোৰ টিচৰ্ট আৰু পেন্টটো খুলি মোক লেংটি কৰি ললে। তেওঁ মোৰ সমস্ত দেহত হাত ফুৰাই মৰম কৰি গল। মোৰ পিহা দুটা আটা মোহৰা দি মোহাৰি দিলে,,আহহ: কি ভাল লাগিছে তেওঁ কঠিন হাতৰ পৰশ। এটা পিহা তেওঁ মুখত সোমাই চুপি নিপুলটো সামান্য কামুৰি দিলে..অঃহহহ বুলি মই কৈ উঠিলোঁ। দুইটা নগ্ন এতিয়া আমি, গা গৰম উঠি আহিল, মই সম্পূৰ্ণ ঢিলা হৈ দিলোঁ তেওঁ ওচৰত। তেওঁ কলে “ব’লা বেদত যাওঁ আমি,,মই উম বুলি মোৰ দুপিয়ালোঁ,,তাৰ আগতে ৰবা বাহিৰৰ দৰ্জাখন মাৰি আহোঁ। তেওঁ তেনেকৈ লেংটা হৈ মেইন দৰ্জাখন মাৰিব গল,,খোজ কাহোঁতে তেওঁ মষ্ট থিয় হৈ থকা বাৰিডাল ইফালে-সিফালে হৈ গৈছে। মইও গাত টাৱেল খন মেৰিয়াই তেওঁৰ পাছে পাছে গলোঁ। আংকলে দৰ্জাখন মাৰিয়েই মোক দাঙি কোচাত উঠাই ললে, মোৰ টাৱেলখন তাতেই খুলি পৰিল। তেওঁ মোক আনি বিচনাত শুৱাই ললে। এই খনেই সেইখন বিচনা অলপ আগতে আণ্টিক ছুদি আছিল আৰু বা কিমান ৰাতি পাৰ কৰিছে তেওঁলোকে ইয়াত। মোৰ ভাবিয়ে কিবা ভাল লাগি গল। তেওঁ মোৰ কাষত শুই পৰিল, আমি আকৌ কিছ কৰিব ধৰিলোঁ..এইবাৰ অলপ হার্ড কৈ..মুখত জিভা সুমুৱাই ওঁঠ কামুৰি গল তেওঁ মোৰ, মইও যিমান পাৰোঁ তেওঁৰ ওঁঠ দুটা খাই গলোঁ। মোৰ যোনিখন পিছল পিছল হৈ আহিল বেছিকৈ। তেওঁ বাৰিডাল মোৰ কলাফুলত বাৰে বাৰে লাগি থাকিল। তেওঁ এইবাৰ উঠি বহি মোৰ যোনিখন জিভা খনে দুবাৰ মান চেলেকি দিলে..”উফফ গড..আহ: মই কৈ উঠিলোঁ। বাৰিডাল এইবাৰ যোনিত লগাই ঘঁহাব ধৰিলে,,উফ: আংকল কৰা মোক সোনকালে মই নোৱাৰিছোঁ বুলি কলো। তেওঁ বাৰিডাল হেঁচি দিলে,,পিছল হৈ আছিল যোনিখন অলপ সোমালে, মোৰ বিষাই গল..”অ’মা বুলি চিয়ঁৰি দিলোঁ। দুখ পাইছা নি সুধিলে তেওঁ,,মই মূৰটো দুপিয়ালোঁ। “আজি প্ৰথম কাৰণে অলপ পেইন হব ভয় নাখাবা ট্ৰাষ্ট মি বহুত ভাল লাগিব তোমাৰ” আই নো আংকল ইউ কেৰি অন”..মই জানো অলপ বিষাবই প্ৰথম কাৰণে,,লগৰ বিলাকে কয় মোক সিহঁতৰ চেক্স কৰা একপিৰিয়েনছ বিলাক।
         মই ভৰি কেইটা বহলাই মেলি দিলোঁ যাতে তেওঁ বাৰিডাল আৰু আৰামত সুমুৱাই দিব পাৰে। তেওঁ লাহে লাহে অলপ অলপ কৰি সুমুৱাই গল,,উফ: বহুত মৰমত কৰিছে তেওঁ মোক গম পাইছোঁ, মই ভবা নিচিনা ইমান পেইন হোৱা নাই। তেওঁ এইবাৰ অলপ জোৰ কৰি এটা ঢাককা মাৰি গোটেইডাল সুমুৱাই দিলে..আঃহহ” মোৰ মুখেৰে ওলাই গল, তেওঁ তেনেকৈ অলপ সময় ৰৈ দিলে। মোৰ যোনিখনে তেওঁ বাৰিডাল কপ-কপিয়াকৈ চেপা খাই আছে আৰু ভিতৰত মোৰ এনেকুৱা লাগিছে যেন সেইডাল মোৰ পেট পাইছেগৈ। মই তেওঁক সাৱটি পিঠিখন মোহাৰি উৎসাহ দি থাকিলোঁ, সৰু যোনিখনত ডাঙৰ বাৰী এডাল সোমোৱাটো ইমান সহজ নহয়, মই ভাবিছিলোঁ অকল ছোৱালী বিলাকৰ কষ্ট হয়, এতিয়া গম পাইছোঁ আংকলে কিমান কষ্ট আৰু সাৱধানে কৰিছে মোক। তেওঁ কঁকালটো সামান্য উঠাই আকৌ লাহেকৈ সুমুৱাই দিলে, তেনেকৈ লাহে লাহে ছুদি গল মোক..মইও তলৰ পৰা হেঁচি দিলোঁ ভৰাই দিলে..তেওঁ “য়েছছ..বুলি কৈ উঠিল মোৰ কাণৰ কাষত। লাহে লাহে আমাৰ স্পীদ বাঢ়ি আহিল, তালত তাল মিলাই দুইটাই কঁকাল মাৰি থাকিলোঁ,,মোৰ ভিতৰ খন সাংঘাতিক গৰম হৈ আহিল..যেন এজাক বৰষুণ আহিব গুজৰি-গুমৰি..মই তেওঁক চিয়ঁৰি উঠিলোঁ..”উমফ: আহ: ফাক মি..ফাক মি হার্ড..” তেওঁক উৎসাহ দি গলোঁ তেওঁ “হমফ: হমফ: কৰি ফোঁপাই জোৰে জোৰে চুদি থাকিল। মোৰ ভিতৰৰ ধুমুহা জাক যিমান পাৰোঁ দেৰিকৈ আনিবলৈ যোনিখনে তেওঁ বাৰিডাল চেপি ধৰিলোঁ,,আঃহহহ নোৱাৰো আৰু মই,,”চিৰিক” কৈ এসোঁতা পানী মোৰ যোনি খনে এৰি দিলে..তেওঁক মই “অ মাআহহ..” বুলি কৈ মেৰিয়াই ধৰিলোঁ। তেওঁ তেতিয়াও জোৰে জোৰে বাৰি মাৰি থাকিল, মোৰ পানী খিনি ওলাই আৰু যোনিখন পিছল হলত তেওঁ বহুত ভাল পাইছে যেন লাগিছে,,মই চকু মুদি সেই ক্ষণটোলৈ ৰৈ থাকিলোঁ যিটো নাৰী এজনীৰ চৰম সুখ..তেওঁ আঃহ অঃহ য়েছ কাম কাম..আঃহ বুলি মাৰি থাকিল, আৰু মাত্ৰ ১০ চেকেণ্ড..তাতকৈ বেছি তেওঁক থাকিব নিদিলোঁ..সমস্ত জোৰ দি এটা খোঁচ মাৰি তেওঁ ৰৈ গল আৰু মুটি দিয়াৰ নিচিনাকৈ বীৰ্য এৰিব ধৰিলে,,উফ: কি সুখ:..মই পাগল হৈ যাম আঃহহ..চকু মুদি যোনিৰ ভিতৰৰ তেওঁৰ পানীখিনি অনুভৱ কৰি থাকিলোঁ, তেওঁ ফোঁপাই জোপাই মোৰ ওপৰতে পৰি থাকিল। দুইটা তেনেকৈয়ে অলপ সময় থাকিলোঁ, বাৰিডাল লাহে লাহে কোচ খাই অলপ সৰু হৈ আহিল, তেওঁ সেইডাল যোনিৰ ভিতৰ পৰা উলিয়াই আনিলে আৰু মোৰ কাষতে লাহেকৈ শুই পৰিল। মোৰ কপালত চুমা এটা খাই কলে “”কেনেকুৱা লাগিল তোমাৰ ভাল লাগিলনে”,,, “বহুত ভাল লাগিল, আপুনি মোক বহুত মৰম দিলে” মই কলো..আপুনি কেনেকুৱা পালে, মোৰ আজিয়ে প্ৰথম..আপোনাক বহুত ভাল লাগে কাৰণে সব সৰ্পি দিলোঁ..নাজানো ভালকৈ”। “বহুত মৰম দিলা তুমি মোক, ইমান ধুনীয়াকৈ ছেটিছফাই কৰিবা বুলি ভবা নাচিলোঁ, তুমি মোৰ আধা বয়সৰ হলেও বহুত ধুনীয়াকৈ চুদাইছা মোক”..তেওঁ কলে। এনেকৈয়ে কথা পাতি পাতি আমি শুই থাকিলোঁ।
    আংকল বিচনাৰ পৰা উঠি বাথৰূম যাবলৈ ওলাল ফেছ হবলৈ, মইও তেওঁৰ পাছে পাছে গলোঁ আৰু মুখ হাত ধুই আহিলোঁ। তেওঁ গাত টাৱেল এখন মেৰিয়াই লব ললে, মই লাহেকৈ তেওঁক পাছফালৰ পৰা সাৱটি ধৰিলোঁ। “কি হল পূজা আৰু লাগে নি” তেওঁ সুধিলে,, “উম হেঁপাহ পলুৱাই নাই মোৰ, মা’হত আহিবলৈ বহুত টাইম আছে, তেতিয়ালৈকে মোক দি থাকক”..মই কলো। তেওঁ হাঁহি মাৰি উঠিল আৰু কলে “হব বাৰু মোৰ দেহাজনী” বুলি সাৱটি ধৰিলে। এইবাৰ আমি বাহিৰৰ ৰুম আহিলোঁ, তেওঁ মোক চোফাখনত ভেজা দি ৰবলৈ কলে আৰু নিজে মোৰ পাছফালে গৈ বাৰিডাল যোনিত ভৰাই দিলে,,আহহ: এইবাৰ পূৰ পুৰকৈ গোটেইডাল সোমাই গল। ৭ মিনিট মান ঠিকছে কৰিলে তেওঁ মোক, তাৰ পাছত তেওঁ মাল এৰি ৰৈ গল। উফফ: আজি মোৰ কি ভাগ্যৰ দিন। দুয়োটা ঘামি জামি চোফাত পৰি দিলোঁ। ৪টা মান বজালৈকে আমি মুঠ ৫বাৰ মান চেক্স কৰিলোঁ। বিচনাত, চোফাত, কীটছেনত, বাথৰূমত..গোটেই ঘৰটোতে দৌৰাই দৌৰাই চুদিলে মোক, গা ধুলো দুইটাই মিলি,,আণ্টি আৰু মা পাপা অহা লৈকে দিনটো এনজয় কৰিলোঁ। তাৰ পাছৰ পৰা আমাৰ্ দিন বিলাক ভাল হৈ আহিল, দুইটাই সময় মিলাই যি দিনা ঘৰত থাকো গধূলিলৈকে ছুদি ছুদি মোক আদায় কৰি দিয়ে আংকলে। শৰীৰটো ধুনীয়া কৰি পেলালে খাই খাই মোক, মইও তেওঁৰ বাৰি ওলোমাই পঠালোঁ, ৰাতি ঘৈণীয়েকৰ কাৰণে একো বাকী নথও আৰু সব খাই শেষ কৰি দিওঁ। এনেকৈয়ে দিন বিলাক আগবাঢ়ি গৈ থাকিল।

error: Content is protected !!