সদ্য যৌৱনা মাইনাৰ লগত চুদন :: Assamese Sex Stories


নমস্কাৰ বন্ধু-বান্ধৱীসকল। মই এই পেজটোৰ সৈতে নতুনকৈ চিনাকী। মোৰ নাম প্ৰণৱেন্দু বৰা,পেছাত এটা বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানৰ গাণনিক বিষয়া। মোৰ বয়স ২৯ বছৰ। বিয়া কৰোৱা নাই যদিও ঘৰত মাজে মাজে বিয়াৰ কথা ওলাই আছে। মানে ঘৰত আমি তিনিজন-মা, দাদা আৰু মই। মই বিয়া নাই কৰোৱা যদিও এতিয়ালৈকে বহুতৰ লগত যৌন কাৰ্য কৰিছো। ইয়াৰে বেছিভাগেই বেশ্যা। তেওলোকৰ লগত পাছত চিনাকী কৰি দিম। এতিয়া মোৰ ভণ্টী এজনীৰ লগত চিনাকী কৰি দিব বিছাৰিছোঁ। ভণ্টী মানে মোৰ খুৰাৰ ছোৱালী সৰু জনী, নাম মাইনা। বয়স বৰ্তমান ১৮ বছৰ।
মাইনা ডাঙৰ হোৱাৰ পৰাই মই তাইলৈ লক্ষ্য কৰিছিলো।() তাইৰ লাহে লাহে ডাঙৰ হ’বলৈ ধৰা বুকুৰ সৌন্দৰ্য দুটা, গাত লিপিত খাই থকা কাপোৰ পিন্ধিলে স্পষ্ট হৈ পৰা বহল তপিনা দুটা আৰু কাজলসনা দুচকুৰ কামনা ভৰা চাৱনি দেখিলে মোৰ ৮ ইঞ্চি দীঘল বাৰিডালে পেন্টৰ ভিতৰতে লৰ চৰ কৰিবলৈ ধৰে। কেতিয়াবা মন যাই যেন তাইৰ কাপোৰ-কানি খুলি মৰম কৰিম। তাই প্ৰায়ে আমাৰ ঘৰলৈ আহে। মইও তাই আহিলেই কেতিয়াবা ওচৰলৈ গৈ হাতত ধৰো, সুবিধা বুজি গাৰ য’ত ত’ত চুই চাও।() কেতিয়াবা সুযোগ বুজি দুদু দুটাত হাতটো লগাই দিও। তাই লাজ কৰে। লাজ কৰিবও, তাই কাৰোৰে সানিধ্য এতিয়ালৈকে পোৱা নাই। সেইদিনা বিধানসভাৰ ইলেকচন আছিল । তাই তেতিয়া মেট্ৰিক পাছ কৰিছে মাত্ৰ।ভোট দি আহি মই মাইনাহঁতৰ ঘৰলৈকে গ’লো, ঘৰৰ ওচৰতেই। ঘৰত সিহঁতৰ চাৰিজন মানুহ। খুৰা,খুৰী, মাইনাৰ বায়েক আৰু মাইনা। খুৰা ওচৰৰ স্কুল খনৰ শিক্ষক, বায়েক ঘৰৰ পৰা ১২ কিলোমিটাৰমান দুৰৰ কলেজখনত হোস্টলত থাকি পঢ়ে। ঘৰৰ আগফালৰ গ্ৰীল খন তলা মৰা আছিল। দুবাৰ মান মাতিলো যদিও কাৰো মাত নাপালো। পাছ ফালেদি যাওগৈ বুলি আহোতে দেখিলো পাছফালৰ দুৱাৰখন অলপ মেল খাই আছে।ভাৱিলো কোনোবা চোৰ সোমাই আছে নেকি?() দুৱাৰখন ঠেলি লাহেকৈ ভিতৰলৈ সোমাই গ’লো। নাই কোনো নাই। এনেয়ে এপাক কৰিডৰটোৰে ড্ৰয়িং ৰুম পালোগৈ। নাই ইয়াটো কোনো নাই। ভাৱিলো লৰা লৰিকৈ যাওতে খুৰীয়ে চাগৈ দুৱাৰ মাৰিবলৈ পাহৰিলে বা ওচৰৰে কাৰোবাৰ ঘৰলৈ গৈছে। ড্ৰয়িং ৰুমৰ পৰা যাওগৈ বুলি ঘুৰি আহিলো। মাইনাৰ ৰুমৰ ওচৰ পাওতেই কাৰোবাৰ এঙামুৰী দিয়াৰ নিচিনা শব্দ শুনিলো।
লাহেকৈ মাইনাৰ ৰুমৰ দুৱাৰখন ঠেলি দিলো। দুৱাৰৰ হুক লগোৱা নাছিল।ভিতৰৰ বিচনাখনত মাইনা শুই আছে। পিন্ধনত এটা ক’লা ৰঙৰ টপ,য’ত স্ফীত দুদু দুটা সম্পূৰ্নকৈ প্ৰকত হৈ আছে। আকাশী ৰঙৰ চুটি স্কাৰ্টটো ষ্টেণ্ড ফেন খনৰ বতাহত ওপৰলৈ উৰি গৈ পিন্ধি থকা ক’লা পেণ্টিটোৰ একাংশ ওলাই আছে। মেলা চুলিৰ কেইডালমান আহি মুখৰ ওপৰত পৰি আছে। এই দৃশ্য দেখাৰ পাছত মই ৰ’ব নোৱাৰিলো। ওচৰলৈ গৈ লাহেকৈ বিচনাত বহিলো আৰু মুখৰ ওপৰত পৰি থকা চুলি কেইডাল আঁতৰাই দিলো।তাই টোপনিত মগ্ন। সদ্য যৌৱনা গাভৰুৰ দেহৰ কি সৌন্দৰ্য।মই পেন্টৰ ওপৰতে মোৰ বাৰিডাল চুই চালো।লাহে লাহে আকাৰ বাঢ়িবলৈ ()আৰম্ভ কৰিছে। মই মাইনাৰ ককালত হাতখন ৰাখি মাতিলো-মাইনা।
নাই কোনো গম নাই।এইবাৰ অলপ জোকাৰি দিলো আৰু তাই সাৰ পালে।মোক দেখি তাই আচৰিত হ’ল।স্কাৰ্টটো তললৈ নমাই তাই বিচনাত বহি দিলে।মুখলৈ চালো তাই লাজ কৰিছে।
খুৰা-খুৰী ক’লৈ গ’ল?()
দেউতা ইলেকচন দিউটিত গ’ল। মা আৰু বা ভোট দিবলৈ গৈছে।
মই বায়েকলৈ ফোন কৰিলো আৰু ক’লে যে সিহঁতৰ পলম হ’ব কাৰণ তেতিয়া দীঘল শাৰীত ঠিয় হৈ আছে।
মাইনা বিচনাৰ পৰা নামি যাবলৈ ধৰা() দেখি তাইক বিচনাত শুৱাই দি সাবতি ধৰিলো।তাই একো নক’লে।চকুলৈ চালো,লাজ আৰু কামনা প্ৰকত হৈ আছে।লাহেকৈ ওঠত চুমা এটা খালো।তাৰ পাছত কপালত। ওঠত ওঠ লগাই চুমা খাই জিভাখন তাইৰ মুখত ভৰাই দিলো।এনেদৰেই অলপ সময় চুম্বন কৰি হাত এখন টপটোৰ ভিতৰলৈ ভৰাই দিলো।পিঠিখন মোহাৰি দিওতে গম পালো তাই ব্ৰা পিন্ধা নাই।লাহেকৈ হাতখন আগফালে আনি দুদু এটা চুই দিলো।()তাই জিকাৰ মাৰি দিলে।টপটো ওপৰলৈ উঠাই দিলো। সন্মুখত দুটা সৰু সৰু বিকাশৰত দুদু।দুয়োখন হাতৰে দুটা লৈ লাহে লাহে মোহাৰিবলৈ ধৰিলো। মাইনাই চকু দুটা মুদি দিলে। বাদামি ৰঙৰ নিপোলটোত জিভা লগাই দিলো আৰু তাই মোক সাবতি ধৰিলে।()

পাঠকসকল, কেনেকুৱা পাইছে নাজানো। পৰৱৰ্তী অংশ লিখি আছো।আপলোড কৰিম।যদি ভাল পাইছে বাৰি আৰু বুচবিলাক সাজু কৰি ৰাখিব। মই মাইনাক চুদিম আৰু তোমালোকে হাত বা আঙুলি মাৰিবা, একেলগে। পাৰিলে কমেন্ট কৰিব।